آشنایی با اصطلاحات سئو - بخش دوم

سئو را می توان یکی از مهم ترین نکات در دنیای وب دانست که روز به روز نیز اهمیت بیشتری دریافت خواهند کرد و افراد بیشتری در طی سال های اخیر به دنبال این هستند که سئوی وب سایت خود را تضمین کرده و حتی انتظار می رود در اینده این مقدار بیشتر از گذشته نیز گردد اما باید دید ایا دنیای وب در امر سئو چقدر پیشرفت خواهد داشت و چه اتفاقاتی نیز برای سئو می افتد

آشنایی با اصطلاحات سئو

آشنایی با اصطلاحات سئو - بخش دوم

اصطلاحات سئو - بخش دوم

سئو را در دنیای وب نمی توان بی اهمیت گرفت و همین طور در نظر داشته باشید این اهمیت روز به روز نیز بیشتر از گذشته خواهد شد و سایت های زیادی نیز البته در کشور ما این امر را بی اهمیت در نظر می گیرند و ترجیح می دهند فقط خرج های زیادی را برای وب سایت خود داشته باشند و البته که این سعی به هیچ عنوان صحیح نیست و برای رسیدن به سئوی بهتر از دیگر سایت های رقیب بهتر است برخی کار ها را به صورت ضروری انجام دهید.

SMM

یکی از این گزینه ها اس ام ام می باشد که مخفف بازار یابی شبکه های اجتماعی می باشد که شما در ان سعی می کنید وب سایت خود و یا یکی از پست های ان را در سایت های اشتراک گذاری محتوا و یا شبکه های اجتماعی به اشتراک گذارید و همین نیز تاثیرات زیادی بر سئوی وب سایت شما خواهد گذاشت.

سئوی درون محتوا و برون محتوا هر دو تاثیرات مثبتی بر ایندکس مطالب و همچنین محبوب شدن وب سایت خواهند داشت و البته که موفقیت نیز یک شبه به دست نمی آید.

Meta Tag

متا تگ نیز یکی از مهم ترین عنصر ها در طراحی وب است که البته می توان در نظر داشت سئوی متا تگ نیز یکی از بهترین ها برای نمایش اطلاعات کلی از سایت برای شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و همین طور بهترین های اشتراک گذاری است.

اگر شما از این تگ بر روی وب سایت خود مورد استفاده قرار دهید در صورت به اشتراک گذاری پستی در شبکه های اجتماعی و نرم افزار های پیام رسان اطلاعات جامع و کاملی در مورد مطالب مورد نظر و همین طور دسته بندی ها برچسب ها و دیگر گزینه ها بر روی وب سایت شما که از قبل قرار گرفته است بر روی پیج شبکه های اجتماعی شما نیز قرار خواهند گرفت.

URL

یو ار ال نیز یکی از متداول ترین و البته پر استفاده ترین کلمه ها بر روی وب می باشد که این روز ها نیز به دلیل زیاد استفاده شدن در بین عامه مردم شاید از باقی کلمه ها بیشتر به گوش آشنا باشد و در نظر داشته باشید URL در واقع همان ادرس اینترنتی است که بر روی ادرس بار مرورگر ها دیده می شود و می تواند با توجه به ادرس کشور و نحوه استفاده متغیر باشد.

همین طور یو ار ال برای تبدیل ای پی ها به ادرس ها می باشد، زیرا اعداد خیلی دیر تر به خاطر سپرده می شوند.

این نیز می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد برای سئوی بهتر که شما از کلمات مناسبی برای این کار استفاده کنند.

Spam

اسپم نیز همین طور مانند دیگر کلماتی که در سئو استفاده می شود معنی خاص خود را دارد که به معنای استفاده از راه های غیر معمول برای رشد در شبکه های اجتماعی و همین طور موتور های جستجو است که در لغت نیز به معنای هرز نامه می باشد می تواند اسیب بسیار زیادی را از طریق موتوره های جستجو به شما خواهند زد و البته در نظر داشته باشید سئوی وب سایت شما می تواند توسط گوگل به عنوان سئوی کلاه سیاه شناخته شود.

سایت های گوگل و همین طور یاهو نیز با استفاده از برخی الگوریتم های قدرتمند می توانند تشخیص دهند وب سایت شما اسپم است یا خیر و در صورت اسپم بودن سایت شما می توان گفت گوگل وب سایت شما را پنالتی خواهد کرد و از نتایج حذف می کند.

Search Engine Results Page

همین طور کلماتی نیز هستند که در صورت جستجوی ان ها نتایج خاصی به دست می ایند که مربوط به همان کلمه ی کلیدی می باشند و می توان گفت انتظار داشت سایت های زیادی نیز برای رسیدن به این کلمه تلاش های زیادی خواهند کرد.

همین طور این جستجو می تواند یکی از بهترین راه ها برای دنبال کردن وب سایت هایی باشد که در سئوی کلمه شما حضور خواهند داشت و سعی بر این دارند در این کلمه رشد کرده و به بهترین نتیجه ی ممکن نیز برسند و موفقیت شما را نیز از شما بگیرند البته شما نیز باید سعی کنید که استفاده از برخی ویژگی های سایت های دیگر نیز ممکن است برای شما به همین درستی عمل نکند و وب سایت شما به دلیل کپی برداری از برخی از وب سایت های دیگر گوگل شما را پنالتی کرده و نتایج شما را از سئوی گوگل حذف خواهند کرد.

همین طور این لغات می توانند سئو را برای بهترین حالت نیز لغاتی هستند که میلیون ها صفحه برای وب سایت و ایندکس های مختلف در نظر خواهند گرفت.

HEO

این نیز یکی از لغات پر کاربرد برای سئوی وب سایت برای کاربران است که دریافت بازدید کنندگان برای انسان ها نیز به اندازه ی خوبی در نظر گرفته شود و البته که برای موفقیت نباید فقط به فکر این باشیم که سئو برای موتور های جستجو به بهترین حالت در نظر گرفته شوند.

این سئو یکی از بهترین گزینه ها برای محبوب شدن در بین کاربران است و استفاده های زیادی نیز در سال های اخیر در گوگل و الگوریتم های ان خواهد داشت.

سئوی خارجی و داخلی نیز هر دو از پر کاربرد ترین ها به صورت استفاده یک بار می باشند.

همین طور بهتر است در کناری سئوی وب سایت برای موتور های جستجو با ورود به شبکه های اجتماعی و همین طور رسانه های برتر سئوی انسانی را نیز به اندازه ی کافی در دنیای وب رعایت کنید که وب سایت شما پس از مدتی دچار مشکل نشده و ایرادات سایت شما به طور کامل برطرف گردد.

در نظر داشته باشید که سئو کلمات خاص مربوط به خود را دارد که برای اشنایی بیشتر با ان بهتر است برخی از ان ها را در این پست بخوانید همین طور لغاتی نیز هستند که سئوی وب سایت شما را تحت تاثیر قرار خواهند داد که تگ های هدف دار یکی از ان ها هستند.

همین طور در بخش های دیگر بزودی کلمات بیشتری نیز برای سئوی وب سایت آموزش داده خواهند شد که می تواند شما را با دنیای بی پایان آشنا کنند.

همچنین برای خرید رپرتاژ آگهی و همین طور از بکوریتی استفاده کنید!

کلمات مربوط به سئو

آشنایی با اصطلاحات سئو - بخش دوم


همین طور به یاد داشته باشید که سئوی کلاه سفید و کلاه سیاه هر دو با این کلمات درگیر هستند/ 0 نظر / 22 بازدید